Duocit-eco do mycia sanitariatów 10L

108,97  z.VAT | 88,59  bez VAT

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis

Duocit-eco Płyn do mycia sanitariatów o świeżym pomarańczowym zapachu

Właściwości:

Płyn do mycia sanitariatów o długotrwałym pomarańczowym zapachu. Do szybkiego i higienicznego usuwania zanieczyszczeń wapiennych oraz pozostałości po kosmetykach w całym obszarze mokrym. Regularne stosowanie Duocitu-eco zapobiega nawarstwianiu się wapnia i chroni czyszczony materiał. Dzięki formule przyjaznej dla środowiska naturalnego został oznaczony ekologicznym oznakowaniem Eco-label.

Skład (wg 648/2004/WE)

Anionowe związki powierzchniowo-czynne < 5 %, niejonowe związki powierzchniowo-czynne < 5 %, kwasy organiczne, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, barwniki, substancje zapachowe.

pH (koncentratu): ok. 2 pH (roztworu roboczego ): ok. 3

Obszar zastosowania:

Do wszystkich kwaso- i wodoodpornych powierzchni takich jak: armatury, umywalki, wanny kąpielowe i brodziki, muszle WC z pokrywami i deskami klozetowymi, ścianki działowe z ramami, lustra, flizy itp. emaliowane, ceramiczne, szklane, aluminiowe, mosiężne, chromowane, ze stali szlachetnej, tworzywa sztucznego i lakierowane. Nie nadaje się do powierzchni zawierających wapń takich np. jak marmur i beton poddany obróbce.

Sposób użycia:

Mycie powierzchni / Mycie:

Nierozcieńczony produkt nanieść na mokrą ściereczkę lub nieostrą gąbkę, czyścić powierzchnię, spłukać lub zmyć wodą. Nierozcieńczonym produktem spryskać muszlę WC lub pisuar pod górną krawędzią, szorować szczotką do WC, spłukać po krótkim czasie działania.

lub

1-2 szpryce na 4-8 L zimnej wody. Roztwór roboczy nanieść na powierzchnię, myć przy pomocy gąbki, ściereczki lub mopa, na zakończenie spłukać lub zmyć czystą wodą.

Informacje dodatkowe

Waga 10 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Duocit-eco do mycia sanitariatów 10L”

0
    0
    Twój koszyk
    Koszy jest pustyWróć do sklepu